LATARNICA

Latarnie morskie, koty, słowo drukowane i coś więcej…

To nie egzotyczne wakacje, to nie tropikalna wyspa. To nasz piękny Cypel Helski w czerwcu br. Bardzo udana fotografia ukazująca to znane miejsce zupełnie inaczej.

Fot. Katarzyna Stempniak, więcej zdjęć na facebooku TUTAJ.

[08.07.2018]

36425024_1612369335542305_1139977022932516864_o

 

 1. DrevniKocurek Said,

  Muszę za rok pojechać nad morze jeszcze raz :)
  Byliśmy rok temu, ale jako kompletnie zieloni turyści to właściwie Władysławowo Hel foczki i takie w zasadzie miejsca, żeby 6latek miał atrakcje… Następnym razem chciałabym właśnie takie fajne miejsca zobaczyć i choćby na nich cały dzień Młody miał się moczyć to przynajmniej widoki piękne :)

 2. kotmonika Said,

  Koniecznie powtórzcie wypad nad morze poza tym półwysep to fantastyczne miejsce dla dzieci, jest mnóstwo atrakcji i nie myślę o tych typu słodycze, pamiątki, karuzele ale fajne miejsca z historią przygotowane pod to aby dzieci się tym zaintersowały no i przepiękne plaże i kilometry ścieżek leśnych czy nad zatoką. Polecam!

 3. DrevniKocurek Said,

  Tylko w jakiej miejscowości się najlepiej zagtrzymać? Mamy rok na planowanie, więc listę bym zrobiła :)
  No i skarbonkę uruchomiła :)
  A że on karuzele i słodycze to wiadomo, że nie da się bez, ale teraz ma 7 lat może właśnie za rok/dwa podłapałby jakieś historyczne informacje :)

 4. kotmonika Said,

  Kwestia czego się szuka na urlopie. My zawsze w Kuźnicy bo najmniejsza i najspokojniejsza. A cała okolica tj półwysep to nadmorski raj!

Add A Comment

Subscribe to LATARNICA